Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2021-02-26

Becekowy Koncert Życzeń z okazji Dnia KobietKoncerty

Kiedy gramy?
Czy pamiętacie słynny telewizyjny koncert życzeń, nadawany w czasach kiedy telewizory miały dwa programy, a na Dzień Kobiet dostawało się rajstopy i goździki? Jeśli chcesz wrócić na chwilę do tamtych czasów i w wyjątkowy oraz sympatyczny sposób życzyć Kobietom swojego życia, wszystkiego co najlepsze lub też zadedykować piosenkę, zrób to razem z nami. Becekowy Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet jest doskonałym prezentem dla kogoś wyjątkowego. To program, który dostarczy wielu wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń.
W dniach 22.02 - 01.03.2021 wyślij na adres impresariat@becek.pl życzenia dla swojej Mamy, Siostry, Córki, Koleżanki, Dziewczyny, Żony lub zadedykuj piosenkę, a resztą zajmie się Becekowa Ekipa. W dniu Koncertu zasiądź z adresatką Twojej dedykacji przed ekranem i obejrzyj transmisję naszego koncertu online.
Miejsce: online YT Bytomskiego Centrum Kultury. Bilety: Cegiełka na Kulturę: 1 zł

Kiedy gramy?

08 marca 2021 (poniedziałek)

Godzina rozpoczęcia: 17:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies