Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2022-10-01

Nerwica natręctw - spektakl teatralny od 18 roku życia - Bilety wyprzedaneTeatr

Kiedy gramy?

Już 1 października 2022 roku na scenie Bytomskiego Centrum Kultury dwukrotnie - o godz. 16.00 oraz 18.30 zostanie wystawiona: Nerwica natręctw - spektakl od 18 roku życia

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.
W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.
A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu! 

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik 
Katarzyna Herman / Katarzyna Ankudowicz / Małgorzata Rudzka 
Artur Barciś / Andrzej Zieliński 
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski / Kamil Kula


Kiedy gramy?

01 października 2022 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 16:00

01 października 2022 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 18:30
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies