Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2022-09-25

XXVI TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA IM. STANISŁAWA HORAKAXVI Jesień Literacka

Zapraszamy do udziału w XXVI Turnieju Jednego Wiersza organizowanego w ramach XVI Bytomskiej Jesieni Literackiej. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym turnieju jest nadesłanie drogą elektroniczną jednego oryginalnego utworu poetyckiego własnego autorstwa w terminie do 04 listopada 2022 r.
Wiersze zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane (rozpowszechnione/udostępnione publicznie) w książkach lub czasopismach (także w Internecie), ani nagradzane na innych konkursach. Tematyka prezentowanych utworów jest dowolna.
W związku z tym, że tegoroczna Bytomska Jesień Literacka jest poświęcona pamięci Bruno Schulza, jury przyzna nagrodę specjalną za wiersz nawiązujący do postaci lub twórczości autora „Sklepów cynamonowych”, albo podejmujący artystyczny dialog z jego spuścizną literacką.
Wszystkie dokumenty - niezbędne do zgłoszenia swojego udziału w Turnieju - publikujemy poniżej. Prosimy o uważną lekturę regulaminu.

Regulamin i oświadczenie uczestnikaPowrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies