Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2021-10-16

Zmiana terminu koncertu Sławek Uniatowski - The Best of IIKoncerty

Kiedy gramy?

Szanowni Państwo,


z przyczyn niezależnych od Organizatorów i Artysty, planowany na 29 października (piątek) 2021 roku Koncert Sławka Uniatowskiego zostaje przełożony na 13 lutego 2022 roku. Bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotu biletów prosimy o wypełnienie forumarza  dostępnego pod adresem https://becek.pl/aktualnosci/380,formularz_zwrotu_biletow/1

„The Best of II” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Grzegorza Ciechowskiego  i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak „Honolulu”, czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Świetnie czuje się w jazzie, soulu i ambitnym popie.

„Uniatowski - Metamorphosis”, który ukazał się̨ 20 kwietnia 2018 roku i od razu zdobył ogromny rozgłos i poparcie mediów publiczność. Album uzyskał status Złotej Płyty. 23 kwietnia 2018 roku ukazała się płyta „Dobrze, że jesteś́” - ostatnia płyta Zbigniewa Wodeckiego, do której nagrał utwór „Nie ma jak Bacharach”. Na płycie śpiewali również̇: Kayah, Beata Przybytek, Kuba Badach, Andrzej Lampert oraz Junior Robinson, za którą̨ 8 czerwca 2019 roku podczas Wodecki Twist Festiwal w Krakowie odebrali Platynową Płytę.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

Czas trwania koncertu: 75 minut.


Kiedy gramy?

29 października 2021 (piątek)

Godzina rozpoczęcia: 20:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies