Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-04-22

Kabaret Kałasznikof w ramach cyklu 15 zeta dla KabaretaKabarety

Kiedy gramy?

„15 zeta dla Kabareta” to jak można się domyślać kontynuacja projektu „10 zeta dla Kabareta” podczas którego prezentowane są młode kabarety z całej Polski. Młode, ale z rozmachem stawiające pierwsze kroki na ścieżce kariery - wydeptując sobie wiele ważnych nagród na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Każdy z zaproszonych zespołów prezentuje inny rodzaj humoru i inne spojrzenie na kabaret. Oprócz bardziej tradycyjnych form kabaretowych, prezentujemy mniej popularne na naszej scenie formy kabaretowe, jak stand-up i improwizacja. Celem projektu jest pokazanie, że „polski potencjał kabaretowy” jest niezmierzony.

 

W maju wystąpi kabaret Kałasznikof z Lublina.

W ciągu ostatnich lat Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek zbierali doświadczenia w różnych scenicznych projektach, by teraz w całości oddać się pracy nad nowy programem. Znani z tego, że błyskotliwe żarty wysyłają w stronę publiczności z częstotliwością pracy karabinu maszynowego.


Ich nowy program pt. "Charaktery" to zatrzęsienie żartów oraz odrobina psychologii. "Charaktery" są anielsko śmieszne i piekielnie delikatne. Lekkie żarty i ostre pointy mieszają się ze skandalicznie skuteczną grą aktorską.

Dwa słowa od autorów:
"Postawiliśmy sobie za cel by było nie tylko śmiesznie, ale też najbardziej inteligentni jak tylko się da. Dzięki temu czujemy, że to najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzyliśmy.

 

Gwarantujemy, że to będzie duże wydarzenie i przestrzegamy - NIE PRZEGAPCIE TEGO"


Kabaret Kałasznikof jest laureatem najważniejszych festiwali kabaretowych w Polsce i zdobywcą wielu nagród publiczności.  


Kiedy gramy?

17 maja 2019 (piątek)

Miejsce: Sala Akwarium
Godzina rozpoczęcia: 19:00
  • Bilet:
  • normalny - 15 zł
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies