W ramach letniego cyklu PARKOBAJTLE zapraszamy na przedstawienie grupy O!Teatr „Bajka o gajowym Chrobotku”. Ten dobry gajowy, nauczy dzieci jak zachowywać się w lesie. Stanie nawet w obronie zwierząt, za co niestety straci las, którym się opiekuje. Krecik Kamratek i rusałka Józefka będą chcieli mu pomóc, ale zły myśliwy Krępak zrobi wszystko, by do tego nie dopuścić. Przedstawienie uczy, że nie warto się kłócić, a wykorzystując innych możemy tylko stracić przyjaciół.
Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia(niedziela) o godz. 14.00 w Parku Miejskim im. F. Kachla w okolicach Stawu Północnego od strony ul. Olimpijskiej. Zachęcamy do zabrania kocyków piknikowych!
W razie niekorzystnych warunków pogodowych w niedzielę do godz. 11.00 będziemy informować w Aktualnościach na stronie www o zmianie miejsca lub odwołaniu wydarzenia.
Zakup biletów będzie także możliwy na miejscu, przed wydarzeniem.