Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2022-08-20

Parkobajtle - MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - Dylu dylu! Po polskuKoncerty, Dla dzieci i młodzieży, Parkobajtle

Kiedy gramy?

W ramach cyklu PARKOBAJTLE zapraszamy na koncerty realizowane przez zespół muzyków „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla dzieci przygotowaliśmy koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudzać będzie do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty poza formą rozrywki będą wspierać rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone będą w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.
W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszyć będą zawodowi muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś.
Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie przestrzeń.  Prosimy o zabranie ze sobą kocyków i karimat, które rozłożymy na trawie, by wygodnie uczestniczyć w koncercie. 

"Dylu dylu" 
Polska kultura jest pełna cudownej muzyki. Ludowe melodie z Kaszub, Mazur i naszych gór królować będą w finale wakacyjnego muzycznego szaleństwa dla najmłodszych.

Koncert odbędzie się 28 sierpnia(niedziela) o godz. 14.00 w Parku Miejskim im. F. Kachla w okolicach Stawu Północnego od strony ul. Olimpijskiej. Zachęcamy do zabrania kocyków piknikowych!

W razie niekorzystnych warunków pogodowych w niedzielę do godz. 11.00 będziemy informować w Aktualnościach na stronie www o zmianie miejsca lub odwołaniu wydarzenia.

Zakup biletów będzie także możliwy na miejscu, przed wydarzeniem.


Kiedy gramy?

28 sierpnia 2022 (niedziela)

Godzina rozpoczęcia: 14:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies