Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl
Wielkość A A A
Kontrast A A

Kalendarium imprez

2022-10-01

Koncert - Kasia Moś - Karin StanekKoncerty

Kiedy gramy?

Zapraszamy 23 października o godz. 18.00 na koncert z okazji wydania najnowszej płyty Kasi Moś "Kasia Moś Karin Stanek". Na krążek, który ukazał się 27 maja, złożyło się 11 kompozycji, wśród których nie zabrakło zarówno największych przebojów związanej z Bytomiem wokalistki, Karin Stanek, jak i mniej popularnych utworów jak np. "Gwiazda", "Modlitwa" czy "Proszę, nie płacz już". Wydanie płyty, która ukazała się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, wspierała Gmina Bytom oraz Bytomskie Centrum Kultury.
Wokalistka wystąpi z zespołem:
* Mateusz Moś - aranżacje / skrzypce 
* Mateusz Kołakowski - aranżacje / instrumenty klawiszowe 
* Tomasz Machański - perkusja 
* Artur Kudłacik - bas/moog
Katarzyna Moś
Katarzyna Moś to polska piosenkarka urodzona 3 marca 1987 roku w Rudzie Śląskiej. Opinii publicznej dała się poznać jako finalistka trzeciej polskiej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. oraz reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku.
Początek kariery Kasi Moś
Historia początku jej kariery przypomina trochę sceny z popularnych, amerykańskich filmów - Kasia wyjeżdża rekreacyjnie do Las Vegas, gdzie śpiewa na karaoke utwór z repertuaru  Alicii Keys „How Come U Don’t Call Me Anymore?”, a to wykonanie przykuwa uwagę  tancerki z zespołu Mata Gosa. Później wraca do Polski i nagrywa dla niej kilka piosenek demo, po czym wraca do Las Vegas i bierze udział w castingu organizowanym przez Robin Antin - założycielkę girlsbandu The Pussycat Dolls. Następnie gra koncert w klubie Johnny’ego Deppa i nawiązuje współpracę z Kelly Osbourne, Mýą i Carmen Electrą, a także z amerykańską aktorką Evą Longorią, na zaproszenie której śpiewa podczas aukcji charytatywnej wspieranej przez nią fundacji. Kasia Moś ma na koncie jeden album studyjny zatytułowany Inspination wydany w 2015 roku.
Wydarzenie   poprzedzi   uroczystość   wręczenia   Nagród   Prezydenta   Bytomia   w dziedzinie kultury – MUZA 2022 oraz Młodzieżowych Nagród Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury – WENA 2022 


Kiedy gramy?

23 października 2022 (niedziela)

Godzina rozpoczęcia: 18:00
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies