Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Przestrzeń CSW KRONIKA

Najlepsza lokalizacja przy samym Rynku, w najpiękniejszej bytomskiej kamienicy o wspaniałej historii, mieszczącej w sobie jedno z najlepszych w Polsce centrów sztuki współczesnej.

Dlatego też - zresztą podobnie jak pozostałe sale Beceku - nie wynajmujemy ich na byle jaką imprezę i byle komu - szlachectwo zobowiązuje ;-).

Jeżeli jednak chcesz zorganizować prestiżowe spotkanie biznesowe, bankiet czy wyjątkową firmową uroczystość, to miejsce wpłynie najlepiej zarówno na wizerunek Twojej firmy, jak i rangę samego wydarzenia. Możliwość obcowania z najlepszą sztuką współczesną jak i piękne widoki na bytomski Rynek są tu w standardzie. W przestrzeniach Kroniki może zmieścić się do 100 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny, oświetleniowy i nagłośnieniowy. Zapewniamy pełną obsługę oraz catering na życzenie Klienta.

W celu wynajmu napisz: sekretariat@becek.pl


Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies