Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Sala widowiskowa ToTu

Wynajmujemy nie tylko na koncerty i spektakle teatralne, ale także na konferencje, kongresy, oficjalne uroczystości itp. Nasza oferta wynajmu jest najatrakcyjniejsza w regionie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, przy czym jakość jest najwyższa. Dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty.

Klimatyzowana sala widowiskowa ToTU kusi oryginalnym dizajnem i znakomitym profesjonalnym wyposażeniem. Łączy w sobie takie zalety jak pojemność (prawie 500 osób) oraz mobilność ustawień widowni. Do sali przylega szeroki hol z powierzchnią wystawienniczą, wykorzystywany często na bankiety, rozmowy kuluarowe lub prezentacje. Artyści, którzy tu często bywają, chwalą sobie nieprzeciętną akustykę sali, widzowie zaś wysoki komfort odbioru widowisk. Nasi Klienci chwalą naszą obsługę i indywidualne podejście do każdego z nich.

 

 

Oferujemy możliwość wynajmu sali wraz z obsługą techniczną, wliczając w to dozorowany parking (możliwość rezerwacji wszystkich miejsc parkingowych), catering, szatnie. Ponadto każdą uroczystość realizowaną u nas możemy uświetnić znakomitym koncertem, spektaklem, kabaretem - według życzenia Klienta.

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszej sali: www.bytom.pl/b/panoramy/

Kontakt

Wiesław Ciecieręga
T: 32/ 389 31 09/10 w.105
E: w.ciecierega@becek.pl
w każdy dzień roboczy w godzinach od 10.00 do 16.00


Pliki do pobrania: 

Specyfikacja techniczna
Plan sceny sali ToTu
Plan widowni sali ToTu
Urządzenia mechaniczne
Cennik wynajmów

Zakup sprzętu oświetleniowego sali widowiskowej został zrealizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies